Drżenie ciała, gazy, luźne stolce, kłucie piersi i ból pod żebrem

Witam! Od 3 tygodni cierpię na drżenia ciała którego nie mogę opanować, nasilające się m.in po zapaleniu papierosa, uporczywe gazy, luźny stolec,wrażenie "stawania serca", czasem kłucia w piersi. Trzykrotnie zdarzyło mi się też wrażenie balonika powietrza na mostku, który przesuwał się w stronę żołądka powodując ból w lewym boku pod żebrem. Kilka razy zdarzyło się też że nocą zdrętwiała mi ręka choć nie leżałam na niej.To wszystko wywołuje mój lęk o problemy z sercem, jakie mogą być przyczyny?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

opis nie wskazuje na żadną konkretną chorobę. Sugeruje wizytę u lekarza rodzinnego celem zbadania i ewentualnej diagnostyki.

Pozdrawiam.