Drżenie ciała i skoki ciśnienia a przyjmowanie leku Pramolan

Witam przyjmuje pramolan 50 mg - polowa tabletki raz dziennie rano na kołatania serca, ponieważ stwierdzono u mnie nerwicę. Kołatania przeszły ale dokuczają mi inne dolegliwości tzn, jakby drżenie ciala, szczególnie rąk ora skoki ciśnienia oraz uderzenia krwi do głowy przy wstawaniu gdy długo siedze. Proszę o radę czy to może być powód brania tego leku. Dodam ze ciśnienie mam niskie 100/60 natomiast puls dosc wysoki średnio 85 - 95.

Witaj !
Przy stanach nerwicowych mogą być drżenia kończyn, inne przypadłości , jednak proszę aby pani skonsultowała się z lekarzem prowadzącym panią - lekarz pierwszego kontaktu aby wykluczyć inne przyczyny, następnie proszę umówić się z psychologiem. Pozdrawiam