Drżenie ciała, poczucie odrealnienia

Witam od pierwsze objawy zaczeły się gry mialem 15 lat teraz mam 18 . Moje objawy wygladają tak : czasami jak rozmawiam z kimś mam dziwne uczucie jak bym go widział przez sen wszystko jest tak samo wizualnie lecz on rozmawia do mnie a ja jak bym był za ściana lub właśnie jak bym go słuchał podczas snu ... tylko tak to mogę opisać bo to bardzo dziwne uczucie . Gdy skupię sie na tym uczuciu dostaje mocnego udeżenia po całym ciele , wcześniej dochodziło do tego bicie serca 230/min Prosze o pomoc

Pełną pomoc uzyska Pan u specjalisty neurologa,który zbada Pana i po dokładnym wywiadzie dotyczącym incydentów zadecyduje,czy niezbędne są badania diagnostyczne -zapis eeg.
Ich celem będzie stwierdzenie czy incydenty nie są patologią ( Déjà vu)
Pozdrawiam