Drżenie głowy podczas wizyt u dentysty

Dzien dobry. Bylam u dentysty i w jakims momencie zaczela mi drzec glowa. Nie bylo stresu, raczej pozniej sie zaczal..gdy głowa nie przestawala drzec a dentysta tez zaczal byc nerwowy. Co robic by tego uniknąć! Mam problemy z nerwami, w rodzinie tez byly, ale lecze to sporadycznie. Mam 33 lata.

Proponuję nie leczyć sporadycznie, a zająć się tym w końcu konkretnie. Badania medyczne - hormonalne, neurologiczne, a także konsultacja z psychologiem na początek będą ok.

Witam,
jeśli opisane objawy martwią Panią, to warto byłoby się nimi zająć. Aby coś zmienić, a przede wszystkim znaleźć przyczyny takich reakcji warto skonsultować się z lekarzem, a także psychologiem/psychoterapeutą. Zwykle pobieżne, przypadkowe wizyty nie pozwalają na całkowite rozpoznanie trudności. Z tego względu warto pamiętać, że potrzebne będzie wykluczenie różnych opcji
Zachęcam do podjęcia prób poradzenia sobie z trudnościami
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl