Drżenie i mrowienie palców, bóle głowy i skoki ciśnienie po stosowaniu Novynette

Witam! przez 5 miesiecy brałam novynette, podczas stosowania miałam drżenie i mrowienie palców u stóp irąk, mocne bóle głowy skoki ciśnienia, lekarz mówił zebybrać magnez iprzejdzie same. Minęło 5 miesiecy, odstawiłam , bo tętno szaleje to samo z ciśnieniem. Kiedy to minie. Wiązę to z tabletkami bo nigdy oprócz ciąży nie miałam nadciśnienia. Wybieram się do kardiologa, bo zawroty głowy i ciśnienie niszce mi każdy dzień.Odstawiłam po 5 blistrze, dostałam krwawienie z odstawienia i czekam,

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest wdrożenie diagnostyki kardiologicznej. Proszę zatem udać się na wizytę do specjalisty w umówionym terminie.