Drżenie i potliwość dłoni u 14-latka

Witam. Mam 14 lat i dziwne objawy. Nie wiem czy są spowodowane dojrzewaniem ale odkąd pamiętam zawsze drżały mi ręce i zawsze były spocone a wręcz mokre. Nawet w czasie odpoczynku czuję kołatanie serca i uderzenia gorąca a przy tym nerwowość. Mam bóle stawów i wyczuwam jakby ubytki w kościach mimo, że jem dużo nabiału i ogółem jem dużo, a nie tyję zawsze niedowaga. Uprawiam też sport od kilku lat a moja kondycja jest słaba i dostaję zadyszki po wejściu po schodach.

Witam!
Twoje dolegliwości z całą pewnością wymagają diagnostyki. Powinnaś zgłosić się do lekarza rodzinnego, który po wykonaniu podstawowych badań (morfologia, poziom elektrolitów, ekg) i przeprowadzeniu bezpośredniego badania będzie w stanie powiedzieć coś więcej. Pozdrawiam.