Drżenie kończyn, problemy ze snem a nerwica

Panie doktorze , jesli pojawiają sie u mnie objawy; - bradykardia - Napady hiperwentylacji połaczone z bardzo szybkim i nieregularnym biciem serca, drżenie kończyn,problemy z zasypianiem, problemy ze wstawaniem ( tzn.ze jak juz zasne to czasami zdarza mi sie spać do 20 godzin) uczucie ucisku na klatce piersiowej, zawroty głowy drażliwość apatia,mysli samobójcze . Czy to moze świadczyc o wystąpieniu np nerwicy?

Witam,

Objawy, które Pan opisuje mogą wskazywać na zaburzenia nerwicowe. Jednak zanim postawi się taką diagnozę należy udać się do internisty i wykonać badania. Dopiero, gdy diagnostyka nie potwierdzi chorób ciała (np. kardiologicznych) wtedy należy skorzystać z pomocy lekarza psychiatry.

Pozdrawiam
Ewa Czernik