Drżenie kończyn u 1,5-rocznej córki jako objawy padaczki

witam synek ma padaczke. mial rezonans tomografie i ok. mial dwa napady w ciagu dwoch lat, bierze depakine i wszystko jest ok. mam tez coreczke 1,5 roku, wczoraj jak tylko zasnela to tak drgnela az jej sie ruszyly nozki i raczki a potrm wchodzilam do pokoju to ciagle jej sie ruszaly paluszki od raczki. czy to moga byc 1 objawy padaczki?? czy jak synek bierze leki, to jest szansa ze wyzdrowieje jeszcze, ma 4,5 roku, dziekuje i pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Witam.
Trudno nie widząc tego epizodu w jakiś sposób go zdiagnozować. Proponuję udać się do neurologa, który zbada dziecko i zleci odpowiednie badania.
Pozdrawiam