Drżenie mięśni, częste parcie na pęcherz i zawroty głowy

dostałam zawrotów głowy których nigdy wcześniej nie miałam ciśnienie 140/99 puls 60 dodatkowo drżenie mięśni częste parcie na pęcherz tem. 35 stopni Celcjusza wezwałam karetkę pogotowia dostałam leki. Poprawiło się na kilka dni i znów pojawiły się zawroty głowy cisnienie 140/100 pulsu nie zmierzono zrobiono w przychodni ekg wyniki interpretacji 111- rytm zatokowo miarowy, 420- normogram, 532 - niedokrwienie podwsierdziowe sciany przedniej. Lekarz twierdzi że jest ok dał leki Lavistina ? Czy ok

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję kontrolę ciśnienia dwa razy dziennie i zapisywanie wynikow, po ok 2 tyg wizyta u lekarza który zadecyduje czy włączyć leki na nadciśnienie.
Pozdrawiam