Drżenie mięśni twarzy i rąk a możliwe przyczyny

mam 41 lat i od pewnego czasu mam dziwne objawy, odczuwam jakby drżenie w sobie, czuje lęk, drżą mi mięśnie twarzy i kończyn do tego mam częste bóle głowy promieniujące do oka i szyi (zawsze po lewej stronie) najmocniejsze przed miesiączką. miałam robione tk głowy wyszło ok, rezonans tętnic mózgowych też wynik dobry usg tarczycy wynik w normie, niestety czuję sie coraz gorzej, może to nerwica proszę o pomoc

Proponuję udać się na konsultację do psychiatry. Specjalista po dokładnym przeprowadzeniu wywiadu lekarskiego będzie mógł postawić diagnozę i dobrać odpowiednie postępowanie. Oceni też nasilenie Pani objawów i zdecyduje, jeśli będzie taka potrzeba, o zastosowaniu farmakoterapii, psychoterapii lub obu metod łącznie.