Drżenie nóg i rąk oraz osłabienie organizmu

Witam,mam 40lat i od kilku miesięcy pojawiły mi się problemy z chodzeniem,mam drżenie nóg,ręce mi mdleją nawet przy myciu zębów, nogi mam jak z waty,przy mówieniu czuję jakby blokadę szczęki, muszę odpocząć a potem mówić dalej, jestem bardzo osłabiona,ostatnio doszły jeszcze duszności wyst.tak nagle. Miesiąc temu zdrętwiała mi cała szczęka z gardłem, czułam rozpieranie jakby ktoś pompował mi w głowie balon z bólem szczęki jakby bolały mnie zęby. Od 6 lat choruję na nerwicę,ale jest coraz gorzej.

Nie jestem przekonany ,że to naerwica jest przyczyną, wymaga pan pełnego diagnozowania neurologicznego w tym też badanie EMG, EEG etc

opis jest bardzo krotki...nie pisze Pani, czy leczy sie u dobrego psycchoterapeuty, czy nie...a to jest kluczowe zagadnienie, pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza