Drżenie powieki i wynik badania krwi u wegetarianki

Od około 3 tygodni kilka razy dziennie drży mi powieka, nie pomaga jak zwykle łykanie magnezu. Poszłam do internisty (nie jem mięsa, co jakiś czas sprawdzam czy mi czegoś nie brakuje). Badanie krwi: magnez, sód w normie, potas 5,2 (norma do 5,1). Morfologia: neu% 44,4 (min. 45), neu 2,02 (min 2,5), lymph% 47,4 (max 45), baso% 1,6 (max 1). Reszta w normie. Zalecona suplementacja multiwitaminowa nie przynosi na razie (po tygodniu) rezultatów. Powinnam czekać dalej czy udać się na dalsze badania?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wyniki nie wskazują na żadne istotne nieprawidłowości, które mogłyby być przyczyną opisanego drżenia. Póki co proszę zatem kontynuować suplementację witamin. Jeśli po kolejnych kilku dniach nie będzie żadnych efektów, proszę ponownie skonsultować się z lekarzem.