Drżenie rąk, ból w klatce piersiowej i ucisk w gardle a objawy nerwicy

Witam serdecznie, chciałam zapytać co może być przyczyną moich dolegliwości, wykluczyli u mnie tętniaka pomimo jego podejrzenia, od jakichś dwóch tygodni mam drżenie rąk np. gdy je podnoszę, lub szczególnie w nocy, (nie tylko podczas zdenerwowania) do tego delikatny ból w klatce piersiowej, a w gardle uczucie takiego jakby lęku. Czy to mogą być objawy nerwicy?

Proponuję skonsultować się z lekarzem POZ, który zleci szczegółowe, somatyczne badania. Być może przydatna będzie także konsultacja z neurologiem. Po wykluczeniu fizjologicznych przyczyn problemu, proszę zgłosić się do lekarza psychiatry, bądź do psychologa, którzy po wstępnym wywiadzie klinicznym będą mogli postawić trafną diagnozę i przedstawić formy leczenia. Powodzenia.

dobrze jest zrobic badania lekarskie+odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza