Drżenie rąk i drętwienie szyi oraz stres

Dzien dobry moj problem wyglada tak rece mi drgaja ale nie wiadomo dlaczego. Bylem u wielu lekarzy psycholog psychiatra neur.. zauwarzylem u siebie ostatnio ze gdy dretwieje mi szyja z tylu i zaczyna mnie glowa bolec okolece lewej str. Nos i sie caly dygocze trzese a rece najbardziej i szybko sie denerwuje a jak pracuje to czuje naplyw energii i to ze caly czas szybko musze pracowac jak by adrenalina szczegolnie przed praca narastala na max poziom

Dzień dobry,

Pewnie usłyszał Pan diagnozę i zalecenia dalszego postępowania od specjalistów, z którymi miał Pan osobisty kontakt.

Jeśli lekarze nie zdiagnozowali somatycznego podłoża zaburzeń oznacza to ich emocjonalne, osobowościowe pochodzenie (to także sugerowałby opis). Warto wrócić do psychologa i podjąć psychoterapię.