Drżenie rąk i nadpobudliwość po lekach na alergię - co robić?

Witam. Mam alergię od ponad 15 lat. Przechodziłem już przez wiele różnych leków. Na ogół reagowałem na nie dobrze. Nie zauważałem żadnych niepokojących objawów. Od 6-7 lat brałem S*** i F***, ale od mniej więcej 2 zauważyłem niepokojące efekty po braniu tych specyfików - drżące ręce tuż po wzięciu leku i staję się bardzo pobudzony. Ostatnio te objawy się tak bardzo nasiliły, że tuż po wzięciu ich złapał mnie atak astmatyczny. Poza tym zacząłem być bardziej nerwowy i czasami drżą mi mięśnie. Byłem u dwóch psychologów, którzy nie stwierdzili u mnie żadnych niepokojących objawów. Co powinienem zrobić?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Najbezpieczniejszym dla Pana wyjściem jest konsultacja z lekarzem prowadzącym. Proszę opowiedzieć o pojawiających sie objawach i zabrać wyniki konsultacji psychologicznych. Po zbadaniu lekarz zdecyduje czy konieczne są badania dodatkowe czy modyfikacja terapii.
Pozdrawiam