Drżenie rąk i powiek a uzależnienie od alkoholu

miałam wypadek pod wplywem alkoholu jego zawartosc w wydychanym powietrzu 1 promil samego wypadku nie pamietam nie pamietam tez momentu wejsca do auta gdzie ogolnie jestem przeciwniczka tego typu zachowan jednak sie stalo dostalam skierowanie na badania pozniej rozmowa z psychiatra ktora trwala 5 minut i stwierdzenie ze jestem uzalezniona i wyslanie na terapie czy po drzeniu rak i powiek mozna stwierdzic uzalez. mam nerwice , nie sypiam dobrze po kawie tez sie trzese. nie pije codziennie

Prowadzenie samochodu w stanie tak głębokiego upojenia jest sygnałem oczywistego problemu alkoholowego. Pani obrona przed uznaniem tego wypadku za sygnał, że jest Pani najprawdopodobniej uzależniona tez potwierdza, że lekarz miał rację kierując Panią do leczenia odwykowego.

Nawet podczas kilkuminutowej rozmowy można rozpoznać problem, szczególnie gdy dochodzą do tego inne symptomy jak jazda po pijanemu czy niepamięć.