Drżenie rąk i zmęczenie

Dzień dobry, Od ok. 14-15 roku życia występuje u mnie drzemie rak przy wykonywaniu różnych czynności. Obecnie mam 24lata i chciałbym wreszcie znaleźć tego przyczynę. Od zawsze miałem sporo stresu, jednak niewydaje mi sie, aby to było powodem, gdyż z natury mam spokojnie usposobienie. Dodatkowo ciągle odczuwam zmeczenie, brak koncentracji mam problemy z wyslawianiem sie, kłopoty z pamięcią. Czy mogą Państwo mi podpowiedziec co może być przyczyna i jakie zestawy badan mam zrobić? Proszę o pomoc.

Witam
Najlepszym sposobem dotarcia do przyczyny Pana kłopotów
i znalezienia właściwego rozwiązania problemu jest konsultacja
z neurologiem, który pokieruje dalszą ścieżką diagnostyczną
oraz zastosuje odpowiednie leczenie.
Może się okazać, że problem ma podłoże
psychologiczne, wtedy zachęcam do psychoterapii.
Terapeuta dotrze do źródeł Pani dolegliwości
i dobierze odpowiednią technikę,
dzięki której problem zostanie rozwiązany.
Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry. Pisze Pan o narażeniu na stres i spokojnym usposobieniu. Brzmi to tak, jakby stres nie miał wpływu na to jak się Pan czuje. Może tylko Pan tego nie okazuje? Opis wskazuje raczej na tłumienie trudnych emocji a nie na ich brak. Zwykle taka sytuacja skutkuje objawami somatycznymi i prawdopodobnie tak jest właśnie u Pana. Proszę skorzystać z wizyty u psychologa lub psychoterapeuty celem przyjrzenia się sytuacji i weryfikacji opisanej przeze mnie zależności. Pozdrawiam.

http://progress.warszawa.pl/