Drżenie rąk podczas stresujących sytuacji

Dzień dobry! Od kilku lat mam problem z drżeniem rąk podczas sytuacji dla mnie stresujacych z kołataniem serca i drzeniem innych miesni ( nogi, glowa). Badzo utrudnia mi to funkcjonowanie, poniewaz stres wywoluja u mnie sytuacje błache. Do kogo moglabym zglosic sie o pomoc?hormony tarczycy mam w normie.

Proponuje udać się na konsultację neurologiczną, większość rodzajów drżenia nasila się w sytuacjach stresowych.
Warto też wykonać badania w kierunku tężyczki (ischemiczna próba teżyczkowa, pracownia EMG).