Drżenie rąk przy padaczce

Choruje na padaczkę Od bardzo dawna mam problemy z drżeniem reki prawej Jednakże ostatnio pojawiły się problemy z lewą ręką To znaczy wykręca mi ja do tyłu dłoń opada i następują małe drgania całość trwa może z 30 sekund Palce dłoni w czasie ataku układają się w jakby koszyk Napady są bardzo agresywne na granicy wytrzymałości bólu Pojawiają się nagle podczas dowolnej czynności. Neurolog odsyła mnie do psychiatry i psychologa ci specjaliści zaś do neurologa Gdzie szukać pomocy. Co to może być

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza neurologa. Być może konieczne jest rozszerzenie badań. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.