Drżenie rąk u 14-letniego dziecka

14 letni syn ma drżenie rąk rano ma trudności z posłodzeniem herbaty tak drążą mu ręce z rana co może być tego przyczyną ? I jak to leczyć ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza pediatry. Po badaniu lekarz będzie mógł określić odpowiednie dalsze postępowanie czy to lecznicze czy też dalsze diagnostyczne np. konsultację neurologiczną.