Drżenie rąk u 22-latka

Moje pytanie dotyczy drżenia rąk. Mam 22 lata nie pale piję rzedko nawet jak jestem bardzo wypoczęty drżą mi dłonie . Zrobiłem sobie badania na serce i jest wszystko ok. Zrobiłem kurs na spawanie już dawno i mam problem by to opanowac drżenie jest jakiś sposób by to opanować jakaś witamina czy coś co to może być whg jakie padania zrobić?

Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego :
- miał Pan badanie TSH dotyczące tarczycy?
- może wskazana jest wizyta u neurologa ?
Tylko lekarz, po wywiadzie i badaniu, może wskazać dalszą drogę postępowania.
Proszę nie zwlekać.

Prawdopodobną przyczyną jest tzw. drżenie samoistne, o ile nasila się podczas stresu oraz ruchów dowolnych. Leczenie - na początek proponuję propraonolol 2x20-2x40mg. Naturalnie można potem zwiększyć dawkę