Drżenie rąk u 22-letniej kobiety

Czym może być spodowodwane drżenie rąk u kobiety w wieku 22 lat? Nasilenie drżenia zmienia się w czasie, raz mniej raz bardziej wyraźne, ale właściwie zawsze jest zauważalne. Żadnych wypadków, żadnych przebytych ciężkich chorób, żadnych innych niepokojących objawów.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Drżenia rąk mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie gospodarki wodno-elektrolitowej. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego celem oznaczenia poziomu elektrolitów we krwi. Na podstawia badania oraz wyników badań dodatkowych lekarz wdroży odpowiednią terapię.