Zapytaj lekarza

1 , 0 1 4 , 9 5 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Drżenie rąk u osoby po zawale

Osoba (68) kobieta po zawale, wstawionych 6 stentach, ostatni raz na początku grudnia, bierze wszystkie konieczne leki (Acard, Brilique , Izoptin, Valzek i Preductal). Prawdopodobnie po Preductalu codziennie do południa ma drżenia rąk, wewnętrzne rozdygotanie, złe samopoczucie, a w nocy źle śpi, ma koszmary senne.Pytanie jest takie: czy Preductal jest konieczny w leczeniu i czy można go bezpiecznie odstawić. Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam.
MĘŻCZYZNA, 70 LAT ponad rok temu
Aleksandra Witkowska
79 poziom zaufania

Proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym leczenie.

0
Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenia po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety