Drżenie rąk, zawroty głowy, senność, osłabienie mięśni, bóle w klatce piersiowej i ucisk w gardle

Witam.Mam problem,od ponad trzech m-cy mam objawy tj. drżenie rąk, zawroty głowy, senność, osłabienie mięśni, bóle w klatce piersiowej,ciężkość w oddychaniu i coś w gardle jakby jakiś przedmiot.Strasznie się boję.Lekarze to lekceważą, więc zrobiłam sobie badania (ekg,echo serca,usg tarczycy,rtg odcinka szyjnego,rtg płuc,morfologia ob minerały,mocz)wszystko jest ok,tylko przy rtg szyjnego jest spłycona lordoza.Co się ze mną dzieje, to nerwica czy refluks żołądka?Co mam robić i gdzie szukać pomocy

Witam,

objawy, które Pani opisuje wyraźnie utrudniają Pani codzienne funkcjonowanie. Ich różnorodność i wyniki badań wskazywałyby na pojawienie się u Pani objawów zaburzeń nerwicowych. Najlepiej by było, gdyby skontaktowała się Pani z lekarzem psychiatrą, który kompetentnie zdiagnozuje problem. Może Pani skorzystać z leczenia farmakologicznego, jeśli lekarz uzna to za konieczne i/lub z psychoterapii.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza