Drżenie w stopach, które ustępuje w nocy

Witam mam 33 lata od 3 mc mam drzenie w stopach ktore ustepuje w nocy kiedy spie rano jak wstane z lozka po kilkunastu minutach to drzenie narasta. Czasem boli mnie lewa noga. jestem osoba bardzo nerwowa wszystkim sie przejmuje od paru tygodni tez mam napady leku a wszystko przez to ze ciagle mysle co mi jest i wyszukuje sobie choroby rozne. Czasem tez mi skacza miesni w roznych czesciach ciala czuje tak jakbym drzalo cale moje cialo wewnatrz i czasem w dloniach i palcach odczowam taki przeplyw

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Występowanie drżeń może mieć różne przyczyny: choroby układu nerwowego, układu hormonalnego, zaburzenia metaboliczne, ale również podłoże psychiczne. W celu wyjaśnienia przyczyny zalecam wizytę u lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu wywiadu i badania zaleci dalsze właściwe postępowanie. Pozdrawiam.