Drżenie w sytuacjach interpersonalnych

Witam mam pytanie od grudnia mam takie objawy codzienne sytuacje interpersonalne drżę, trzęsę się(pisząc kolokwialnie),, nie mogę zapłacić w sklepie rachunek ponieważ pojawia się drżenie od czego to mi się zobiło POMOCY

Psychologia

Rozumiem, że jest to objaw który pojawił się nagle, dlatego też warto byłoby skonsultować to z neurologiem, jeśli drżenie nie ma przyczyn neurologicznych to warto spotkać się z psychologiem lub terapeutą w celu zdiagnozowania tej trudności.

Dzien dobry. Jeżeli wcześniej nie było takich objawów, jeżeli nie było problemów w kontaktach interpresonalnych i drżenie pojawiło się nagle w grudniu prosze się najpierw skonsultować z lekarzem rodzinnym - ten powinien wydac skierowania na badania neurologiczne. Proszę sie rownież umówic na wizytę u lekarza psychiatry. Specjaliści ci zdiagnozuja dokładniej przyczyny problemu i zaproponują dalsze leczenie. Pozdrawiam.