Drżenie wszystkich mięśni u 20-latki

Witam, mam 20 lat i od pewnego czasu mam drżenie wszystkich mięśni, szczególnie łydek i rąk. Włączyłam do swojej diety magnez, lecz pomógł tylko na chwilę. Co może być powodem takich objawów?

Witam! Drżenia które Pani opisuje mogą towarzyszyć między innymi neuropatiom obwodowym, uszkodzeniom móżdżku, obniżonemu poziomowi glukozy we krwi, nadczynności tarczycy oraz zaburzeniom o charakterze lękowym. Myślę że w tej sytuacji warto skonsultować się z lekarzem rodzinnym, który przeprowadzi dokładne badanie kliniczne i pokieruje diagnostyką.