Duphaston i tabletki antykoncepcyjne

Witam, zazywalam tabletki duphaston jednak W pewnym momencie odstawilam go gdyz lekarz zalecil przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych ktore trzeba rozpoczac od 1 dnia miesiaczki. Natomiast duphaston przyjmowalam od 17 dnia cyklu przez 7 dni po jednej tabletce na wywolanie okresu. Po ostatniej miesiaczce przestalam je zazywac i czekam az okres sam sie pojawi, jednak do tej pory do tego nie doszlo. Trzeba czekac dalej az sie pojawi czy jakos inaczej rozpoczac antykoncepcyjne tabletki?

Aleksander Ropielewski

Niestety nie jestem w stanie udzielić Pani jednoznacznej odpowiedzi ponieważ nie wiem z jakiego powodu przyjmowała duphaston. Ponadto stosowanie tabletek antykoncepcyjnych może zaburzyć okres i czas jego trwania. Sugeruję kontakt z lekarzem.