Duszący i napadowy kaszel u 4-latki

witam moja nie spełna 4 letnia córka od trzech dni narzeka na bol brzucha nie wiem co robic jest tez chora bo kaszle od dłuzszego czasu podawalam jej wczesniej fosidal teraz flegamine ma duszacy napadowy kaszel mokry, przy tym zdaza jej sie zwymiotowac czy nie zwlocznie musze udac sie do lekarza czy moge jeszcze cos sama podawac ?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proszę niezwłocznie udać się do pediatry. Wymioty mogą być następstwem męczącego kaszlu. Jednak wizyta u lekarza pozwoli na wprowadzenie odpowiedniego leczenia.
Pozdrawiam