Duszący kaszel i wydzileina z nosa u synka

Dzień dobry co mam robić mój 7 letni synek nie spał w nocy bo ma duszący kaszel i lekką wydzielinę z nosa nie wiem czy mam z nim iść do lekarza bo nie chciała bym jeszcze podawaś mu antybiotyków co mam zrobić żeby mu ulżyć

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

proszę udać sie do lekarza pediatry i powiedzieć że wolała by Pani nie leczyć antybiotykiem tylko leczyć objawowo.

Pozdrawiam.

Witam. Proszę spróbować w ciągu dnia płukania nosa solą morską izotoniczną. na noc proszę podać np. Nasic kids. Jeśli nie będzie poprawy w ciągu 2-3 dni sugeruję wizytę u lekarza