Duszący kaszel z odruchami wymiotnymi od siedmiu tygodni

Witam , mam 18 lat . Od 7 tygodni mam kaszel duszący z odruchami wymiotnym . Na początku byłam u lekarza i miałam zapalenie gardła ale minęło już 5 tygodni a kaszel dalej się utrzymuje :/ Nie mam żadnych innych objawów , bardzo dobrze się czuję . Tylko ten kaszel . Co to może być ? Proszę o pomoc . Czy muszę udać się do lekarza ?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Być może jest to choroba refluksowa.