Duszenie i zaburzenia oddychania przy niedoczynności tarczycy

Witam mam na imię magda i mam 28 lat i od jakiś miesięcy zmagań się z dziwnymi obawiam mam niedoczynosc tarczycy i od pewnego czasu zmagań się z dziwnym duszenie jakby ktoś mnie poruszał i mam takie dziwne myśli ze raza się ze mną coś stanie ze mnie udusić albo coś gorszego byłam na usg gardla i wszystko osg

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,
proszę wykonać pełny profil tarczycowy - wyniki badań podpowiedzą czy wszystko z tarczycą jest w porządku.

Pozdrawiam