Duszenie się przy przeziębieniu

jestem przeziebiony wszystko jest ok ale jak zbliza sie noc zaczynam sie dusic przez kaszel Gardlo mnie nie boli tylko tak jakby mnie łaskotalo i zaczynam kasłać. chwila spokoju i znowu. Co zrobić?

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z lekarzem w najbliższej nocnej pomocy learskiej. Bez przeprowadzenia badania nie wiem jakie postępowanie będzie w obecnej sytuacji najwłąściwsze i najbezpieczniejsze.