Duszność i dławienie się w nocy u 9-tygodniowego dziecka

witam.Moja 9 tygodniowa corcia dlawila i dusila sie w nocy i nie oddychala gdybym moj maz spal tak jak ja w nocy wole nie wiedziec co sie by z nia stalo pomocy prosze....dodam ze nie dusila i nie dlawila sie pokarmem od czego boje sie prosze pomozcie:(

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Koniecznie proszę skonsultować się ze specjalistą pediatrą, który zbierze wywiad, zbada dziecko oraz wdroży właściwe postępowanie!