Duszność, mroczki, palpitacje, ból w klatce

Czy to zwiastuje wadę serca? Arytmia? Dobry wieczór, proszę o pomoc. Od kilku miesięcy występują u mnie dziwne objawy (duszność, mroczki, palpitacje, ból w klatce). W spoczynku puls skacze jak szalony. W jednej minucie to <60 w drugiej >100. Badania krwi, glukoza, morf.TSH i elektrolity/pierwiastki w normie. Jeszcze bardziej niepokoi mnie dretwienie nóg po ich uniesieniu powyżej serca po upływie mniej niż minuty(ok.30s). Podejrzewam, że krew nie odpływa tak szybko z nog ułożonych na poduszce.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.