Duszności, bolesność pleców a możliwe dolegliwości

witam od okolo 6 miesiecy borykam sie z duszosciami nigdy nie chorowalem na płuca nie stety paliłem papierosy 10 lat od jakis 3 miesiecy lecze sie u pulmonologa rtg klatki prawidłowe spirometria bez widocznych skurczy oskrzeli ataki bez reguły pare dni spokoju po czym atak trzymajacy nawet 2 dni ale co dziwne lekarz mi nie potrafi odpowiedziec dlaczego bola plecy moje pytanie czy to napewno musi byc astma moze to cos innego ma podob ne objawy np cos emocjionalnego lub tylko alergia?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn tego typu objawów może być wiele. Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza prowadzącego leczenie.