Duszności, bolesność podbrzusza a ciąża

Witam, Od dłuższego czasu męczę się ze strasznymi dusznościami, bólem podbrzusza z prawej strony, wszystko co zjem dosłownie przeze mnie przelatuje " jak przez sito " . Dzisiaj zrobiłam test ciążowy i okazało się, że jestem w ciąży. Chciałabym się dowiedzieć czy te symptomy powinny mnie zaniepokić ? Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź. Dodam , że mam 20 lat i to mój pierwszy bobas , nie byłam jeszcze u lekarza , ponieważ wizytę mam dopiero w poniedziałek a naprawdę ból i duszności są silne

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.