Duszności i bóle głowy u 84-latki

Moja mama ma 84 lata i obecnie ma duże problemy z dusznościami brakuje jej siły i powietrza ciagle jej duszno i ma bóle głowy najgorzej czuje się do południa byłyśmy już u psychiatry kardiologa internisty gdzie się udać ten stan utrzymuje się od kwietnia zmartwiona corka

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Po przeanalizowaniu wykonanych już badań będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.