Duszności i bóle w klatce piersiowej z niewiadomych przyczyn

Witam chcialem dokonczyc moja historie ,jak h=juz wczesniej napisalem w szpitalu nic nie stwierdzono.Od tamtego czasu mam okropne dusznosci i bole w klatce pirsiowej ,co jakis czas regularnie laduje w szpitalu i ciagle ta sama diagnoza ze jestem zdrowy.Leczylem sie przez sluzbe zdrowia i tez prywatnie ,zrobiono mi zakres przystkich badan wlacznie z wprowadzana kamera w serce .Mialem konsultacje z czterema roznymi Kardiologami i zaden nie potrafi stwierdzic ze cos mi jest .prosze o jaka pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie mam możliwości przeczytać Pana pierwszej wypowiedzi. Jeśli jednak wyniki wszystkich wykonanych badań są prawidłowe a Pan ma objawy, warto rozważyć ich pochodzenie psychogenne. Sugeruję konsultację psychiatryczną.