Duszności i bolesność żołądka a wyniki badań

Proszę o interpretację wyniku, zrobiłam prywatnie po wizycie na pogotowiu. Trafiłam z dusznością i silnym pieczeniem karku, przedramion i klatki oraz ból w okolicy żołądka. Zrobiono ekg, które wykazało niegroźne zaburzenia rytmu serca i skurcze . Dostałam jakieś na ciśnienie i nerwicę i puścili do domu. Ból i pieczenie utrzymywało się kilka godzin do dnia następnego, noc nie przespana, leki nie pomogły zatrzymać tego. CPK Kinaza kreatynowa 1604.0(30.0-200.0), CPK MB 35(0.0-24.0), Troponina 3.000

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego i bezpośrednie badanie pacjenta