Duszności i kaszel a cesarskie cięcie

Witam! Mam od 7 mies. nasilone dusznosci ,uporczywy kaszel,bole miesni i stawow ,ogolne oslabienie i zmeczenie,bole nog i rak....dodam ze 2 mies.temu urodzilam syna mialam cesarke druga w ciagu 2 lat.Mam anemie i astme crp podwyzszone,rdw-cv rowniez prosze o pomoc!

W tej sytuacji nie jest możliwa pomoc przez internet - trzeba leczyć niedokrwistość (niedobór żelaza uzupełnia się nawet przez rok!). Być może pierwotną przyczyną kaszlu i objawów astmatycznych są przewlekłe zatoki - diagnozę stawia lekarz rodzinny lub laryngolog, który może zlecić tomografię komputerową zatok.