Duszności i kłucia w okolicy serca i nerek

Witam.mam 25 lat od około roku duszności,kuje mnie w okolicy nerek i serca., a najgorsze są powracający bole nog, obecnie nogi biła mnie nieprzerwanie 3 tydzień są ociezale, bolą w spoczynku budzę się w nocy, nie wiem co mam zrobić, krew miałam ok z wyjątkiem leukocyow podniesione o 3 tys, triglicerydy o 8, myślałam że to nerwica i byłam kilka miesięcy temu u psychiatry dostałam leki duszności ustąpiły ale reszta niestety nie..często jestem osłabiona ciśnienie mam niskie proszę o pomoc

Witam,
niezależnie od przyczyn psychologicznych,proszę wnioskować o skierowanie na badania laboratoryjne ,m.inn.nerek.
Pozdrawiam serdecznie

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza