Duszności i po laparaskopowej operacji przepukliny przełykowej

witam jestem po 2 tygodnie po operacji przepukliny przelykowej laparaskopowo i czuje sie okropnie dusze sie przy jedzeniu . mam silne dusznosci i zgazowany brzuch. co mam zrobic? czy to jest normalne? trafilam znow do szpitala lekarze mówia tylko ze musze nauczyc sie oddychac nosem bo mam zwezony przelyk, czy mi tak zostanie?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Z czasem objawy powinny ustąpić. Doraźnie proponuje zastosowanie leków typu espumissan.