Duszności i problemy z oddychaniem przez nos

Witam mam taki problem że bardzo się stresowałem rok temu na egzamin zawodowy i pojawiło się u mnie nie cały rok tylko 3 tyg takie coś że czułem duszność przez nos w szkole potem to mineło jak się okazało egzamin zdałem i po egzaminie przez całe wakacje ten sam objaw wszystkie Badania mam w Normie,nigdy nie miałem takich objawów nie mam Polipów,mam lekko skrzywioną przegrodę nosa ale nie miałem tak nigdy mam 22 lata a może to od dojrzewania nie wprawiałem jeszcze sex trenuje 3x tyg mam diete ???

Jeśli objaw wystąpił w sytuacji stresowej, a potem minął, ew. ujawnia się dalej w sytuacjach stresowych - może to świadczyć o emocjonalnej naturze zgłaszanych trudności. Zalecana konsultacja psychologiczna w przypadku nasilania objawu lub obaw z nim związanych.