Duszności i zaburzenia oddechu u 22-letniej kobiety

Witam, od jakiegos dluzszego czasu borykam sie z pewnym problemem. Otoz prawie od 2miesiescy prawie kazdego dnia dostaje jakby napadu dusznosci, ciezko jest mi oddychac. Na samym poczatku myslalam ze jest to spowodowane astma na ktora choruje od malego dziecka, jednak badania wykluczyly nasilenie astmy. W zwiazku z tymi dusznosciami zazywam wziewne leki stosowane w leczeniu astmy. Jednak one mi nie pomagaja. Nie mam pojecia co innego moze mi dolegac.

Lek. Katarzyna Szymczak

W jakich sytuacjach pojawia się duszność? Nie ma związku ze stresem?
Pozdrawiam