Duszności i zawroty głowy a stresująca praca

Witam mam pytanie od kilku tygodni mam coraz częściej duszności niemalże codziennie po kilka razy teraz , w danym momencie nie mogę pełnego oddechu złapać i robi mi się słabiej jakby kręci w głowie,strasznie się zawsze wszystkim stresuje najbardziej praca niewiem czy to na tle stresowym czy zdrowotnym.dodam że chodzilam do psychiatry i miałam depresję(niewyleczona)skończyłam sama brać leki bez konsultacji z lekarzem nie dostałam wolnego z pracy na wizytę a leki się skończyły:( brałam nexpram

Witam
Wskazana jest wizyta u lekarza i / lub podjęcie terapii psychologicznej,
w przeciwnym razie mogą pojawić się kolejne dolegliwości.
Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry,

Korzystanie z farmakoterapii bez konsultacji psychiatrycznych wiąże się z bardzo dużym niebezpieczeństwem. Radzę jak najszybciej udać się na wizytę do lekarza, który poradzi Pani co robić dalej

Pozdrawiam

Farmakoterpia nie działa na źródło problemu - jedynie na symptomy. Zatem gdy leki się kończą to i objawy mogą wrócić. W związku z tym można z dużym prawdopodobieństwem powiedzieć,że obecne trudności mają swoje źródło w przebywanych już wcześniej problemach psychologicznych. Polecam podjęcie terapii. Ale tym razem terapii psychologicznej. Tak, aby niwelować źródło problemu (a przez to przeciwdziałać tego typu nawrotom), a nie tylko symptomy. Pozdrawiam.