Duszności i złe samopoczucie po porodzie

witam od paru dni mam dusznosci....nie utrzymuja sie ciagle pojawiaja sie czasami przy tych dusznociach strasznie panikuje.....boje sie ze to jakis zator.....miesiac temu mialam robione dimery 192.....usg doppler brak zakrzepicy....nie bralam lekow antykoncepcyjnych....nie pale......moze to nerwica lub brak witamin bo naprawde czuje sie osłabiona i psychicznie i fizycznie a powinnam sie cieszyc 3 miesiace temu zostalam mama :-)

Złe samopoczucie po porodzie, nasilenie się problemów emocjonalnych i smutek jest dość częstym objawem. Pewna kalka kulturowa nakazuje nam być w tym okresie szczęśliwymi ale przecież to ogromne wyzwanie rozwojowe. Niezależnie czy istnieją przyczyny fizyczne Pani dolegliwości zalecałbym rozmowę z psychologiem, żeby uruchomić Pani zasoby do radzenia sobie z tą sytuacją.