Duszności, kaszel a astma

Mam czeste jak by to okreslic dusznosci tak jagby brakowalo mi tchu czy to morze byc astma moj maz ma astme ale jego objawila sie duszoncym kaszlem mam 28 lat .dziekuje za odpowiec

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Przyczyn duszności może być wiele, w tym również astma, jednak na podstawie samego opisu nie można ustalić jednoznacznej przyczyny Pani dolegliwości. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego.