Duszności,lęki i zimne dłonie

Od pewnego czasu mam zimne dłonie i stopy, na dłoniach po wewnętrznej stronie dodatkowo pojawiły się widoczne żyły. Nigdy wcześniej tego nie miałam. Robiono mi parę razy EKG, w końcu też Holter. Ale nie mam jeszcze wyników Holtera. Oprócz tego jest mi stale duszno i odczuwam lęk, bóle sercowe czy kołatania serca. Na skierowaniu miałam wpisane: tachykardia i blok serca, ale EKG w szpitalu wyszło w porządku. Czy te objawy to nerwica czy niewydolność, bo z nerwów nie śpię po nocach. Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wykonanych już badań będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.