Duszności, napadowe bicie serca, kłucie i przelewania w sercu

Dzień dobry. Proszę o pomoc.Mam napadowe szybkie bicia serca (nawet 140na min),duszności, dretwienie prawej ręki, zmęczenie,kłucia, przelewania gorące w sercu i bol mostka i skoki cisnienia . Byłam u kardiologa. Po zbadaniu powiedział ze mam wypadanie zastawki mitralnej i szmery w sercu.Miałam robione kilka razy EKG i dzisiaj usg echo serca. Nic nie wykryto.czy mam zrobić holter serca? Boję się zawału. Od internisty dostałam aspargin i lokren. Czy to bezpieczne leki? Nie zaszkodzą na serce?

czy mam zrobić holter serca?
- w przypadku zaburzeń rytmu, częstotliwości pracy serca z reguły zaleca się badanie holterowskie
Od internisty dostałam aspargin i lokren. Czy to bezpieczne leki? Nie zaszkodzą na serce?
- nie, nie ma powodu do niepokoju skoro te leki zalecił lekarz